Toplam 24 / 173 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Doğum Günü Tacı

Birbirinden renkli ve farklı konseptlerde yaş günleri için tasarlanan doğum günü tacı modelleri ile çocuğunuzun en özel gününde göz kamaştırıcı görünmesini sağlayabilirsiniz. Farklı yaşlara ve bedenlere uygun olarak dizayn edilen bu taçlar, parti süsü malzemeleri arasında ilk sıralarda yer alır. Hem kız hem erkek çocuklar için tasarlanan parti taç aksesuarları ilginç modelleri ile dikkat çeker. Le Mabelle’in geniş ürün skalasına göz atarak aradığınız doğum günü aksesuarını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Özellikle konsept bir doğum günü partisi düzenliyorsanız; parti banner, balon, mumları ve makaron balon setleri ile uyum sağlayan yaş günü tacı modellerini tercih ederek takım oluşturabilirsiniz. Özel olarak konsepte uygun hazırlanan bir doğum günü pastası ve pasta süsü ile aynı renk ve modelde bir taç tercih ederek tamamen bütün bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Doğum Günü Tacı Çeşitleri Nelerdir?

Ebeveynlerin büyük bir özenle hazırladığı doğum günü süsleri, miniklerin yaş günü partilerini özel kılan detaylar arasında yer alır. Doğum günü parti tacı çeşitlerinin en çok tercih edilen modelleri ise şu şekilde sıralanır:

  • Huni şeklinde doğum günü taçları: Koni biçiminde yukarı doğru sivrilen bu taçların çocuğunuzun doğum günü parti elbisesi ile uyumlu olan modellerini tercih ederek doğum günü süsleri arasına ekleyebilirsiniz.
  • Kral doğum günü tacı: Kral tacı şeklinde dizayn edilen bu aksesuarlar doğum günü tacı erkek modelleri arasında en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır.
  • Prenses, kraliçe doğum günü tacı: Prenses ve kraliçe konseptli doğum günü parti malzemeleri ve parti süsleri ile uyumlu bu taçlar hem bebek doğum günü tacı olarak hem de kız çocuklarının yaş günlerinde kullanılabilir.
  • Ponponlu doğum günü taçları: Huni biçimindeki parti saç aksesuarları arasında ucunda ponpon olan modeller de bulunur. Konsepte uygun renkler arasından çocuk doğum günü tacı ürünlerine karar verebilirsiniz.

Yaşa Uygun Doğum Günü Taçları

Her yaş gününe özel olarak rakam, yazı veya şekillerle tasarlanan yaşa uygun doğum günü malzemeleri arasından çocuğunuzun girdiği yaşa uygun olanını seçebilirsiniz. Bebek doğum günü parti malzemeleri arasında bulunan 6 ay parti temalarına özel 1/2 doğum günü tacını seçerek farklı bir konsept ortaya koyabilirsiniz. 1 yaş parti malzemelerinde kullanılan banner ve balon zinciri gibi eğlenceli aksesuarların yanı sıra 1 yaş doğum günü tacı da ilk doğum gününe yakışır bir görüntü yaratır. Öte yandan dilediğiniz renk ve modelde üretilen; 1 yaş, 2 yaş, 3 yaş ve 4 yaş doğum günü tacı çeşitleri de miniklerin en güzel günlerinde kıyafetlerini tamamlar.

Doğum Günü Tacı Konsept ve Kombin Önerileri

Parti konseptine uygun olarak bebek ve çocukların kıyafet kombinleri de değişiklik gösterir. Çocuk doğum günü parti malzemeleri birbiriyle uyumlu renkler veya temalardan seçilir. Bu temalara uygun doğum günü pastası ve pasta süsü, bebek parti malzemelerinin olmazsa olmazlarındandır. Tüm bu parti aksesuarları ile uyumlu kız çocuk elbise modelleri büyük beğeni kazanır. Renk ve model ahengi taşıyan kız çocuk etek, kız çocuk taç ve çorapları en şık happy birthday doğum günü tacı çeşitleriyle kolayca kombinlenir. Kız bebek ayakkabı modeli de doğum parti setine uyumlu renklerde seçilerek kombin tamamlanmış olur.

Herkesin beğenisini kazanan parti eşyaları, çocuklarınızın sevdiği çizgi film veya animasyon karakterlerin konseptinde hazırlanabilir. Kız çocuk doğum günü parti elbisesi ve kız çocuk etek desenleri de bu parti ürünlerine ve renklerine uygun seçilir. Son olarak parti aksesuarlarına doğum günü kızı tacı da eklenerek yaş günü için kıyafet hazırlığı tamamlanır. Tüm bu aksesuarları Le Mabelle’in ürünleri arasından seçenerek hem şık hem de elegant bir doğum günü konsepti oluşturabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR