Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 2 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir.

Siparişleriniz MNG Kargo ile gönderilmektedir. Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile ortalama 3 iş günü içerisinde gönderilecektir.

Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.


250 TL ve üzeri tutardaki alışverişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır.

250 TL altındaki tutarlarda standart kargo ücretimiz KDV dahil 12,90 TL’dir.

Siparişlerinize ait kargolar hafta sonu ve resmi tatiller hariç 09:00-18:00 saatleri içinde MNG Kargo aracılığıyla belirttiğiniz adrese teslim edilir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Le Mabelle garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Le Mabelle  online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir ,bu durumda ödeme tarafınıza iade edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.