ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kız Çocuk Şort ve Kapri

 

En çok tercih edilen kız çocuk kıyafetleri arasında yer alan şık şort modelleri ailelerin bir numaralı tercihi olur. İster günlük kullanım isterseniz özel gün ve davetlerde tercih edebileceğiniz kız çocuk şort modelleri Le Mabelle kalitesiyle sunulur. Bej, ekru ve beyaz renk seçenekleri ile öne çıkan rahat kız çocuk şortları 18-24 aydan 5-6 yaşa grubuna kadar rahatlıkla uyum sağlar.

 

Rahat ve Şık Kız Çocuk Şort Modelleri

 

Bebek ve çocuklara uygun olarak tasarlanan kız çocuk şık şortlar, kullanıcıları memnun eder. Yapısı ve duruşu itibariyle hem rahat hem de göz alıcı şıklığa sahip olan şort modellerinin mevsime uygun olarak tercih edilmesi gerekir. Şort modelleri mevsime uygunluğa göre yazlık ve kışlık şort çeşitleri olarak birbirinden ayrılır.

 

Yazlık kız şort çeşitleri, ince ve nefes alan yapısı sayesinde sıcak günlerde bile konforlu yürüyüş deneyimi sağlar. Şort kız çocuklarına özel tasarımları ile en güzel kız çocuk şort kombinleri oluşturmaya olanak sunar. Kaliteli ve dayanıklı malzeme kullanılarak üretilen Le Mabelle ürünleri gardıropların vazgeçilmezi olmayı başarır. Kız çocuk kot şort modelleri, renklerine göre değerlendirildiğinde pembe kız şort modellerinin beyaz üst seçenekleri ile göz alıcı bir uyum yakaladığı görülür. Kız çocuk spor şık şortlar yumuşak ve konforlu yapısı sayesinde gündelik hareketlerinizi kısıtlamaz. Kullanıcıların bel yapısına göre ayarlanabildiği beli lastikli kız çocuk şortları da sıklıkla tercih edilir. Kız çocuk spor şort çeşitleri ve daha fazlası için Le Mabelle’yi ziyaret edebilirsiniz.

 

Kız Çocuk Kot Şort

 

Çocuk kız şort modelleri içerisinde hem özel gün hem de gündelik olarak kullanılabilen kız çocuk kot şort çeşitleri yer alır. Kotun göz alıcı duruşunun kız çocuklarının güzelliğini taçlandırdığı modeller aileler tarafından sevilerek tercih edilir. Sağlam dokuya sahip olan kot şortlar kullanıcıların tüm beklentilerini karşılar. Kot şort kız çocuklarına özel tasarımları ile dikkat çeken kombinler hazırlamanızda da rol oynar.

 

Kız çocuk kot şort modelleri başta olmak üzere tüm şort modellerinde sağlıklı ve cilt dostu malzeme kullanılır. Ürün kalitesi ile adından söz ettiren Lemabelle markası sayesinde çocukların vücudunda herhangi bir olumsuzluk yaşanmaz. Kız çocuk şortlarının giyildiğinde cilde temas eden kısımlarının sağlıklı malzemeden yapılması nedeniyle döküntü ve kızarıklık gibi cilt problemleri ile karşı karşıya kalınmaz. Kız çocuk kot şort modelleri içerisinde 18-24 ay ve 5-6 yaş gruplarına uygun ürünler sıklıkla tercih edilir.

 

Mevsimine Göre Kız Çocuk Şortlar

 

Kız çocuk şortları arasından tercih yapmak isteyen ailelerin özellikle mevsime uygunluğuna dikkat etmeleri gerekir. Hava durumuna uygun olarak seçilmemesi halinde üşüme ya da terleme gibi durumlar gözlenebilir. Kız çocuk mini şort çeşitleri yaz mevsimi için en uygun kız çocuk şortlarından birisi olarak karşımıza çıkar. Sıcak havalarda açık renkler uygun bulunurken; soğuk havalarda ya da kış aylarında koyu renklerin kullanılması gerekir.

 

Kız Çocuk Kot Şort Kombin Önerileri

 

Özel gün ve davetler için kız çocuklarının göz alıcı güzelliğini ortaya çıkaran kot şort kombinleri oluşturulur. En güzel kot şort kombin önerileri arasında beyaz kız kot şort çeşitleri ile renkli üst giyim alternatiflerinin olduğu görülür. Kot şort şıklığı yaratmak isteyen kullanıcıların, beyaz kız kot şort ile renkli tişört modellerini birlikte kullanmaları gerekir. Havanın serinleme durumu göz önüne alınarak ailelerin şort modelleri ile birlikte tercih edebilecekleri en güzel dış giyim ve ceket modelleri de Le Mabelle bünyesinde bulunur. En uygun fiyatlı kız çocuk şort modellerini Lemabelle’den kolaylıkla inceleyebilirsiniz.


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR